poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
05.03.2018 •
Mariusz Wilański •

Szkolenie dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej na terenie Powiatu Średzkiego

Dyrektor Powiatowego centrum pomocy rodzinie w Środzie Śląskiej zaprasza chętne rodziny, a także osoby samotne na szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz przeszkolone osoby do pełnienia funkcji opiekunów zastępczych na terenie Powiatu Średzkiego.

Szkolenie organizowane jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej. Kontakt: Wrocławska 2, 55-300 Środa Śląska tel./fax (071) 396 89 62 email: pcpr@powiat-sredzki.pl. – Dział Pieczy Zastępczej.

Zachęcamy do nadsyłania do PCPR pisemnych zgłoszeń zawierających podstawowe informacje o Twojej rodzinie, oczekiwaniach i planach związanych z rodzinną opieką zastępczą.

Zapewniamy pomoc specjalistów w zakresie doboru dzieci, wspierania rodziny, rozwiązywania pojawiających się problemów wychowawczych, wsparcie psychologa oraz obsługę prawną.