Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 18.09.2023
16.09 Obchodzono Światowy Dzień Dawcy Szpiku. Od roku 2018 liczba potencjalnych dawców wzrosła w Polsce o ponad 56%! Mimo to, co piąty pacjent nie znajduje odpowiedniego dawcy.    Dlaczego chorzy potrzebują również Ciebie?  Tylko 25% pacjentów znajduje dawcę wśród swoich bliskich, 75% z nich ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 01.09.2023
Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych.     Konsultacje odbywają się w ramach projektu pt. Opracowanie projektu ustawy wdrażającej Konwencję o prawach osób niepełnosprawnych o proponowanej nazwie: Ustawa o wyrównywaniu szans osób z niepełnosprawnościami wraz z Oceną ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 01.09.2023
 „Warto wiedzieć - kompleksowy program wsparcia rozwoju usług poradniczych Fundacji Eudajmonia"    Poradnictwo skierowane jest dla wszystkich chętnych dolnośląskich NGO oraz wolontariuszy, przedstawicieli społeczności lokalnych w tym osób z niepełnosprawnościami działających przy i na ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 25.08.2023 (Klaudia Bąk )
Badanie dotyczące świadczenia usług społecznych na rzecz osób starszych, niesamodzielnych i z niepełnosprawnościami w kontekście deinstytucjonalizacji. Celem badania jest m.in. poznanie oczekiwań i doświadczeń osób, które korzystają ze wsparcia i opieki w różnych formach.     Badanie jest w pełni ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010