Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 19.05.2023
  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej ogłasza nabór na stanowisko: Główny księgowy.   Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy i aplikowania.   Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem:  https://bip.pcpr.powiat-sredzki.pl/wakaty/372/51/Glowny_ksiegowy/   ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 15.05.2023
W związku z organizowanym przez Fundacja EY konkursem "Wygraj Rodzinne Wakacje" zapraszamy do udziału wszystkie rodziny zastępcze oraz rodzinne domy dziecka z terenu naszego Powiatu. Do wygrania dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla całej rodziny do 5 tys. zł.! Łączna pula nagród: 50 000 zł!   W tegorocznej edycji konkursu ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 12.05.2023 (Klaudia Bąk )
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów na webinaria (seminaria online) organizowane w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej: -        ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 27.04.2023
 W dzisiejszych czasach Internet to nie tylko miejsce szybkiego pozyskiwania informacji, ale także nawiązywania kontaktów, relacji, otrzymywania życzliwych porad. Dzięki uruchomieniu platformy GiveAndGetHelp.com również w języku ukraińskim, osoby posługujące się tym językiem, mogą uzyskać darmową pomoc psychologiczną oraz ...czytaj dalej »
« 4 ...567...8 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010