poniedziałek, wtorek, czwartek 7.30 - 15.30 • środa 7.30 – 17.00 • piątek 7.30 – 14.00
29.07.2021 •
Agnieszka Wrona •

SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW DO PELNIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ NA TERENIE POWIATU ŚREDZKIEGO

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej

zaprasza chętne rodziny, a także osoby samotne na

szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz przeszkolone osoby do

pełnienia funkcji opiekunów zastępczych na terenie Powiatu Średzkiego.

Szkolenie organizowane jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej. Kontakt: Wrocławska 2, 55-300 Środa Śląska tel./fax (071) 396 89 66 email: pcpr@powiat-sredzki.pl. – Dział Pieczy Zastępczej.

Zachęcamy do nadsyłania do PCPR pisemnych zgłoszeń zawierających podstawowe informacje o Twojej rodzinie, oczekiwaniach i planach związanych

z rodzinną opieką zastępczą.

Zapewniamy pomoc specjalistów w zakresie doboru dzieci, wspierania rodziny, rozwiązywania pojawiających się problemów wychowawczych, wsparcie psychologa oraz obsługę prawną.

• Aktywny Powiat
  • ZOSTAŃ RODZINĄ ZASTĘPCZĄ