poniedziałek, wtorek, czwartek 7.30 - 15.30 • środa 7.30 – 17.00 • piątek 7.30 – 14.00
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej
10.03.2021 •
Agnieszka Wrona •

SZKOLENIE DLA KANDYDATÓW DO PELNIENIA FUNKCJI RODZINY ZASTĘPCZEJ NA TERENIE POWIATU ŚREDZKIEGO

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej

zaprasza chętne rodziny, a także osoby samotne na

szkolenie dla kandydatów na rodziców zastÄ™pczych oraz

przeszkolone osoby do peÅ‚nienia funkcji opiekunów zastÄ™pczych na terenie Powiatu Åšredzkiego.

Szkolenie organizowane jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Åšrodzie ÅšlÄ…skiej.

Kontakt: WrocÅ‚awska 2, 55-300 Åšroda ÅšlÄ…ska tel./fax (071) 396 89 66 email: pcpr@powiat-sredzki.pl. – DziaÅ‚ Pieczy ZastÄ™pczej.

Zachęcamy do nadsyłania do PCPR pisemnych zgłoszeń zawierających podstawowe informacje o Twojej rodzinie, oczekiwaniach i planach związanych

z rodzinną opieką zastępczą.

Zapewniamy pomoc specjalistów w zakresie doboru dzieci, wspierania rodziny, rozwiÄ…zywania pojawiajÄ…cych siÄ™ problemów wychowawczych, wsparcie psychologa oraz obsÅ‚ugÄ™ prawnÄ….

• CENTRUM WSPARCIA
  • Antydepresyjny Telefon Zaufania