poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
04.05.2017 •
Paulina Mielczarek •

Konkurs literacki dla dzieci i młodzieży z instytucjonalnej i rodzinnej pieczy zastępczej

Towarzystwo Nasz Dom wraz z Fundacją Pramerica  ogłasza Konkurs literacki pod nazwą „Opowiem Ci bajkę”.  Konkurs  skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 18 lat z pieczy zastępczej instytucjonalnej i rodzinnej.

Termin nadsyłania prac mija 31maja br.  Nagrodą w Konkursie jest wyjazd na profesjonalne warsztaty literackie w wakacje.

Szukamy talentów literackich i zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie tej informacji  placówkom opiekuńczo-wychowawczym i rodzinom zastępczym.

Informacje o konkursie znajdą Państwo na stronie internetowej http://towarzystwonaszdom.pl/2017/04/konkurs-literacki-opowiem-ci-bajke/

Więcej informacji w załącznikach.