poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
27.04.2017 •
Katarzyna Misiuna •

Bezpłatne szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz zaproszenie przeszkolonych rodzin zastępczych do pełnienia funkcji opiekunów zastępczych

Starosta Powiatu Średzkiego Śląskiego zaprasza chętne rodziny, osoby na bezpłatne szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz przeszkolone rodziny zastępcze do pełnienia funkcji opiekunów zastępczych na terenie Powiatu Średzkiego.
Szkolenie organizowane jest przez Powiatowe Centrum Rodzinie w Środzie Śląskiej przy ul. Wrocławska 2, 55-300 Środa Śląska tel/fax (071) 317 52 47 email: pcpr@powiat-sredzki.pl .
Zachęcamy do nadsyłania do PCPR pisemnych zgłoszeń zawierających podstawowe informacje o Twojej rodzinie, oczekiwaniach i planach związanych z rodzinną opieką zastępczą.
          Zapewniamy pomoc specjalistów w zakresie doboru dzieci, wspierania rodziny, rozwiązywania pojawiających się problemów wychowawczych,  obsługę prawną, a także w znalezieniu lokalu mieszkaniowego.