Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Wersja wysokokontrastowa
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 7.30 -15.30
A A A
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
  • English
  • Polski
  • Deutsch
05.04.2017 •
Paulina Mielczarek •

Projekt CEMS Chance dla młodzieży z pieczy zastępczej

Fundacja EY działa na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej już od ponad 18 lat.

 

Jako partner merytoryczny wydarzenia, chcielibyśmy Państwu przedstawić projekt CEMS Chance.

 

CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

 

Najbliższa, jedenasta już edycja projektu, odbędzie się w dniach 16 - 19 maja 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Rekrutacja odbędzie się w dniach 7 – 21 kwietnia 2017poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w jedenastej edycji projektu zaproszonych zostanie 40 uczestników.

 

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

 

Jako Fundacja EY, wieloletni partner merytoryczny inicjatywy, zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie załączonych informacji o CEMS Chance wśród podopiecznych Państwa instytucji z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji Państwa podopiecznym. Zależy nam na pomocy jak największej liczbie potrzebujących takiej dawki motywacji i inspiracji młodych osób, które mogą się znajdować także pod opieką Państwa instytucji.

 

Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

 

Więcej informacji w załącznikach.

 
« powrót

Załączniki

  • Projekt „POWIAT ŚREDZKI BEZ BARIER”
  • Kalendarium
  • Galeria zdjęć
  • Praca

Newsletter