Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 08.07.2019 (Iwona Szachniewicz )
Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie realizuje zadanie ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Wsparcia i rozwoju instytucjonalnego systemu pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom poprzez utworzenie Sieci Pomocy Osobom Pokrzywdzonym dla jednostek niezaliczanych do ...czytaj dalej »

Załączniki

Data utworzenia: 14.05.2019 (Iwona Szachniewicz )
Więź emocjonalna pomiędzy rodzicem, a dzieckiem jest najważniejszym czynnikiem chroniącym przed podejmowaniem przez dziecko ryzykownych zachowań. Sprzyja identyfikacji dziecka z dorosłym, dzięki temu może on modelować pożądane zachowania dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z informatorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie ...czytaj dalej »

Załączniki

Data utworzenia: 06.05.2019 (Iwona Szachniewicz )
  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej informuje, że w tutejszym Centrum rozpoczęły się zajęcia w ramach PROGRAMU ODDZIAŁYWAŃ KOREKCYJNO – EDUKACYJNYCH DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE, w ramach których odbywają się zajęcia grupowe i indywidualne. Program jest realizowany na podstawie ...czytaj dalej »
« 3 ...456...7 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010