Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 07.02.2018 (Mariusz Wilański )

Trwa realizacja II edycji projektu PCPR-u „Powiat Średzki bez barier”. W projektowych działaniach bierze udział 30 niepełnosprawnych mieszkańców naszego powiatu.

Już zakończyła się aktywizacja zdrowotna. Pierwszym jej etapem był 10-dniowy wyjazd rehabilitacyjny do Dziwnówka. Wszyscy jego uczestnicy korzystali z pakietu zabiegów rehabilitacyjnych oraz programu terapeutyczno-integracyjnego. W październiku odbył się turnus rehabilitacyjny w Sarbinowie, który stanowił wkład własny Powiatu ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 29.01.2018 (Mariusz Wilański )
Zapraszamy wszystkie osoby do korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej w prowadzonym przez nas Punkcie. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w dni robocze, zgodnie z harmonogramem w załączniku : czytaj dalej »

Załączniki

Data utworzenia: 04.05.2017 (Paulina Mielczarek )
Temat wystawy zrodził się w ubiegłym roku. Śledząc nowinki internetowe o tematyce wystroju i aranżacji wnętrz natknęliśmy się na dekoracje domu i ogrodu wykonane z betonu, który przeżywa od kilku lat swój renesans.   Wyzwania podjęły się trzy pracownie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Środzie Śląskiej, pracownia ...czytaj dalej »

Załączniki

«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010