Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 10.04.2019 (Iwona Szachniewicz )
Dom rodzinny jest z reguły pierwszym i najbliższym dziecku środowiskiem społecznym, którego oddziaływanie rozpoczyna się najwcześniej oraz ma największe znaczenie. Pierwsze lata życia człowieka są niezmiernie ważne dla rozwoju jego psychiki, a zwłaszcza sfery uczuciowej i pozostawiają najmocniejszy ślad w osobowości. Inne grupy ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 29.03.2019 (Iwona Szachniewicz )
  Osobie pełnoletniej, która ze względu na trudną sytuację życiową, która nie wymaga usług w zakresie świadczonym przez jednostkę całodobowej opieki, a opuszcza pieczę zastępczą   w rozumieniu przepisów o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, może być przyznane wsparcie w mieszkaniu chronionym. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 15.03.2019 (Iwona Szachniewicz )
 Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.   Nabór wniosków trwa do 30 marca. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl.czytaj dalej »
Data utworzenia: 11.02.2019 (Iwona Szachniewicz )
    INTERWENCJA KRYZYSOWA               Uprzejmie informujemy, iż z dniem 11. lutego 2019 r. rozpoczyna swoją działalność Ośrodek Interwencji Kryzysowej, jako jednostka w strukturach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej. ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010