Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 27.04.2017 (Katarzyna Misiuna )
                     Starosta Powiatu Średzkiego Śląskiego zaprasza chętne rodziny, osoby na bezpłatne szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz przeszkolone rodziny zastępcze do pełnienia funkcji opiekunów zastępczych na terenie Powiatu Średzkiego. Szkolenie ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 20.04.2017 (Zofia Ślusarska )
 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej ogłasza nabór na stanowisko pracownika socjalnego i koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej.   Więcej informacji w załącznikach.czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.04.2017 (Joanna Komorowska )
 Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej zaprasza na szkolenie pt. "Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie- podstawowy algorytm postępowania".   Więcej informacji znajduje się z załączniku.czytaj dalej »

Załączniki

Data utworzenia: 05.04.2017 (Paulina Mielczarek )
Fundacja EY działa na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej już od ponad 18 lat.   Jako partner merytoryczny wydarzenia, chcielibyśmy Państwu przedstawić projekt CEMS Chance.   CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010